سنگ اصفهان

سنگ اصفهان ، سنگ شهرکرد ، مزایای استفاده از سنگ در ساختمان

ساختن خانه یکی از مهم ترین مراحل زندگی شماست، بنابراین تصمیم گیری در مورد موادی که باید استفاده شود برای به دست آوردن خانه رویایی شما بسیار مهم است. اولویت نقش مهمی در این انتخاب ایفا می کند، اما بسیاری از عوامل دیگر نیز باید در نظر گرفته شوند. سنگ تراشی یکی از گزینه های موجود است و مزایا و معایب خود را در حین ساخت دارد. سنگ های مورد استفاده باید سخت، سخت و بادوام بوده و با توجه به نیازهای مشخص شده تهیه شوند. انواع مختلفی از سنگ تراشی وجود دارد که می توان از بین آنها انتخاب کرد، به عنوان مثال، سنگ تراشی خشک، سنگ تراشی با قلوه سنگ و سنگ تراشی بدون قلوه.

برای مشاهده انواع سنگ نمای ساختمان کلیک کنید.

استحکام و قدرت سنگ اصفهان

سنگ اصفهان حین ساخت، نتیجه نهایی ساختمان شما قوی خواهد بود ، سنگ دارای استحکام فشاری متوسط ​​در حدود 104.9 مگاپاسکال است که با بررسی این جنبه نشان می دهد که گزینه بهتری نسبت به سایر مواد است. مقاومت فشاری به سادگی حداکثر باری است که سنگ بدون خرد شدن یا ترک خوردن می تواند تحمل کند. استحکام سنگ تراشی نیز عمدتاً به مقاومت ملات بستگی دارد.

  • مقاومت در برابر آب و هوا

ساختمان ها در طول سال در معرض انواع آب و هوا هستند. بنابراین این یک جنبه مهم است که باید در نظر گرفته شود. سنگ تراشی ظرفیت مقاومت در برابر هر اثری را دارد که ممکن است در اثر عوامل آب و هوایی به عنوان مثال باران، تگرگ و برف ایجاد شود. در مورد باران، سنگ آب را جذب نمی کند، بنابراین در آینده مشکلی در اثر رطوبت ایجاد نخواهد شد.

  • دوام 

سنگ تراشی مزیت زیادی نسبت به سایر روش های ساختمانی دارد زیرا سنگ قادر به مقاومت در برابر سایش، فشار و آسیب است. مواردی که ممکن است در مواقع عادی باعث ساییدگی یا پارگی شوند عبارتند از جابجایی مبلمان که باعث خراشیدگی سطح چوبی یا ایجاد فرورفتگی روی دیوارها می شود. استون با چنین چالش هایی روبرو نخواهد شد. همچنین در برابر خم شدن، پیچیدن، پارگی، فرورفتگی و حتی تورم مقاوم است که همگی به دوام آن کمک می کنند. استحکام و حتی مقاومت سنگ در آب و هوا به این عامل کمک می کند.

امکانات طراحی سنگ اصفهان

سنگ اصفهان ظاهر زیبایی که می توان از سنگ به دست آورد به آن برتری می دهد. سنگ ها در بافت ها، اندازه ها و حتی رنگ های مختلفی وجود دارند. بنابراین، لیست بی پایانی از طرح ها برای انتخاب وجود دارد. سنگ همچنین همه کاره است به طوری که به راحتی با مصالح ساختمانی مختلف به خوبی مشبک می شود. می تواند جلوه ای باشکوه به شما بدهد و شکوه و ابهت را فراموش نکند.

  • نگهداری

بناهایی که از طریق سنگ تراشی ساخته می شوند، به دلیل دوام، در مقابل روش های دیگر مانند آجرکاری که نیاز به گچ کاری و شستشوی رنگی دارند، به نگهداری بسیار کمی نیاز دارند.

تماس باما

برای دریافت مشاوره سنگ اصفهان و سنگ شهرکرد باما تماس بگیرید.

شهرکرد ، خیابان امیر کبیر ، نبش کوچه ، ۱۶ متری چهارم سرچشمه ها و امیر کبیر .

03832263604 – 09132807299

info@partostone.com

03832263605

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
باما در ارتباط باشید